בית דפוס בפתח תקווה - כרטיסי ביקור בפתח תקווה
   


  סטאר דיזיין דפוס
  טל': 074-7648425  
  shelben2000@gmail.com 
  כפר גנים פתח תקווה

מצגת לבר / ת מצווה או לחתונה  |  


הודעות אחרונות

דף הבית >> הדפסת כרטיסי ביקור >> כרטיסי ביקור בפתח תקווה

כרטיס הביקור משמש למנהלים, אנשי עסקים, חנויות, מכללות, מרפאות וכו'. בפגישה עסקית או בתערוכה, ימסרו הנפגשים זה לזה כרטיס ביקור, במטרה קשר עסקי עתידי. לעתים, משמש כרטיס הביקור את הארגון עצמו, ללא ציון שם של נושא משרה מסוים. כרטיסי ביקור אלה נמסרים ללקוחות הבאים לארגון, כחלק מפרסום, קידום מכירות ויחצנות.כרטיס הביקור עשוי בדרך כלל נייר עבה 300 גר' כרומו, צורה מלבנית של 9x5 ס"מ, גודל כזה ניתן להכניס לארנק או לכיס, והוא כולל פרטים מינימליים למשל: שם פרטי ומשפחה, כתובת, מס' טלפון, מס' נייד, מס' פקס, מייל, שם האתר אם יש וסמל או לוגו החברה או העסק.
כרטיס הביקור הוא עוד חלק ייצוגי של הארגון, העסק והאנשים הפועלים בו. לכן יש להשקיע מחשבה רבה ביצירת הכרטיס המסמל את תדמיתם ואת שאיפותיהם העסקיות. זה מתבטא בעיצוב הגרפי של הכרטיס, בחומרים ממנו הוא עשוי (נייר 300גר' כרומו או פשוט, פלסטיק, או כרטיס מגנטי), בתוספת תמונה או בחירת צבע, טקסט פשוט או מתוחכם, בהוספה או הדגשה של פרטים רלוונטיים.
אצלינו תמצאו כרטיסי ביקור לכל סוגי המקצועות: כרטיס ביקור לעורכי דין, כרטיס ביקור לרופאים, כרטיסי ביקור לקוסמטיקאית או למאפרת וכו'. השלב הראשוני זה בריף קצר על העסק, החזון, השאיפות ואז נעצב סקיצה לכרטיס ביקור.

כרטיס ביקור קוסמטיקאית
כרטיס ביקור נטורופתית
כרטיס ביקור לקבלן

כרטיסי ביקור חם מהתנור....

כרטיס ביקור לשירות ומכירת סננים

כרטיס ביקור למורה והוראה מתקנת

 
 
עיצוב אתרים    עיצוב אתרים                               כנסו