בית דפוס בפתח תקווה - מכון העתקות

 רחוב חפץ חיים 6 פתח תקווה (בין רחובות אחד העם והרצל)

מצגת לבר / ת מצווה או לחתונה  |  


הודעות אחרונות

מכון העתקות

דף הבית >> מכון העתקות
 
 
שירותי הדפסה וצילומים למשרדי אדריכלים, שמאים וחברות הנדסה
 

מכון העתקות של סטאר דיזיין

מכון העתקות של סטאר דיזיין

סטאר דיזיין הינו בית דפוס מתקדם, מהמובילים בתחום הגרפיקה, קדם דפוס, דפוס ואינטרנט. בית הדפוס פונה לקהל רחב של לקוחות וניתן לבצע בו מגוון רחב של הדפסות. כך שבין אם אתה מעוניין להדפיס הזמנות לחתונה, ספרים, מעטפות, חשבוניות או מוצרים נוספים, הרי שתמצא את מבוקשך אצלנו.
בעקבות פניות של אנשי מקצוע רבים, ובעקבות ההבנה כי קיים מחסור של מכוני העתקות ברמה גבוהה באזור המרכז, החלטנו להנגיש שירות ייחודי ולספק מענה לבעלי מקצוע הזקוקים לסריקת מסמכים גדולים ולהדפסתם באיכות גבוהה. וכעת, בית הדפוס שלנו, בנוסף לשירותי הדפוס הסטנדרטיים מציע לכם גם שירותי מכון העתקות מתקדמים לבעלי מקצוע כגון אדריכלים, מעצבים, יזמים, שמאים ועוד. כעת תוכלו גם אצלנו להדפיס על פלוטר לתכניות בנייה, להדפיס גרמושקה, לקבל הדמיה תלת ממדית באמצעות סריקת שרטוטים ועוד.

העתקות אור ברמת גן, ברמת השרון, בפתח תקווה, בראש העין, קרית אונו ואלעד.

השירותים הכלולים במכון ההעתקות

מכון העתקות נועד להדפיס תכניות בנייה באיכות הטובה ביותר ובקנה מידה גדול בכדי שאנשי המקצוע יוכלו למצוא את מבוקשם. מכיוון שמדפסת רגילה אינה יכולה לבצע את כל אלו ויש צורך בכלים ייעודים, בית הדפוס רכש פלוטר מיוחד אשר נותן את המענה הטוב ביותר לצרכים הרבים של העוסקים בתכנון ובנייה של מבנים. מכון ההעתקות החדש מסוגל להדפיס תכניות בנייה ברמת גימור מושלמת וביכולתו לבצע הדפסת הדמיות. סטאר דיזיין מבינה ויודעת כי לאנשי המקצוע בנושא התכנון יש צורך ברמת דיוק מושלמת ועל כן היא הקפידה כי מכון ההעתקות החדש יחזיק במכשור ובטכנולוגיה הגבוהה ביותר.

למי מכון ההעתקות מיועד? 

מכון העתקות נועד לתת מענה בתחום האדריכלות ותכנון הבנייה בנושאי העתקות, סריקות והדפסות מסמכים. מכאן, שכל בעל מקצוע כגון ארכיטקט, אדריכל, מהנדס, שמאי וכו' ימצא את מבוקשו במכון ההעתקות. כך, בין אם אתה מעוניין להכין גרמושקה ובין אם אתה מעוניין בסריקת מסמכים, הרי שמכון ההעתקות ייתן לך את המענה הטוב ביותר הקיים כיום בשוק.
אנו מאמינים כי השירות הניתן במכון ההעתקות שלנו הוא בשבילכם אנשי המקצוע, בכדי שתוכלו למקסם את יכולותיכם וכי סוגיות טכניות לא יעכבו את הוצאת התוכניות אל הפועל – צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם. 

שירותי הדפסת גרמושקה

אכן, כפי שניתן להבין, מקורות השם מגיעים מרוסית ומשמעו אקורדיון. אך כיום השם הפך לשגור בפיהם של אנשי מקצוע בתחום הבנייה ותכנונה והוא מתאר תכנית הגשה תכנונית המוגשת לוועדות התכנון השונות. תכנית ההגשה קיבלה את שמה מכיוון שהיא מגיעה במעין מזוודה המקופלת בדומה לאקורדיון . אם כן, על אף שמדובר במילה ששורשיה ברוסית הרי שלגרמושקה יש משמעות רבה לחיי היום יום של רבים מאתנו על אף שאיננו מודעים לכך. למעשה ללא גרמושקה לא ניתן לבנות בית או בניין חדש בישראל והגשתה הינה הכרחית בכדי לקבל אישורי בנייה.

מי זקוק לגרמושקה?

גרמושקה למעשה מכילה את כל הטפסים הנדרשים להגשת היתר בנייה מוועדות תכנון ובנייה. מכאן שקשת הגורמים הזקוקים לה רחבה וכוללת מספר אנשי מקצוע המופיעים בפני וועדות התכנון השונות. בעל המקצוע הזקוק לה בראש ובראשונה הוא האדריכל האחראי על התכניות, לעתים קרובות גם מהנדסי בניין נדרשים להשתמש בה. אך לא רק אלו, גם עו"ד המופיעים בפני הוועדות הוא גיאוגרף המתפקד כמתכנן עירוני וכך ניתן לראות כי רשימת המקצועות היא ארוכה. אך למעשה כל בעלי המקצועות וגם וועדת התכנון עצמה זקוקים לגרמושקה האיכותית והמדויקת ביותר שניתן לקבל. הסיבה לכך היא הרצון להימנע מטעויות חמורות בפני הוועדה, טעויות אשר יכולות במקרה הטוב ליצור אי נעימות ובמקרה הרע לגרום לאי קבלת הפרויקט.   

שמח לעמוד לשירותכם. 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
עיצוב אתרים    עיצוב אתרים                               כנסו