בית דפוס ובניית אתרים - הדפסת תכניות בנייה

 רחוב חפץ חיים 6 פתח תקווה (בין רחובות אחד העם והרצל)

מצגת לבר / ת מצווה או לחתונה  |  


הודעות אחרונות

הדפסת תכניות בנייה

דף הבית >> שילוט לחנויות >> הדפסת תכניות בנייה

צילום והדפסת תכניות בנייה

תחום הבנייה זקוק להקפדה יתרה בנושא הדפוס. כאשר ישנה טעות קטנה בהדפסה או צילום תכניות בנייה, הרי שהדבר יכול להעלות בשעות רבות של עבודה ולעתים בנזק בלתי הפיך. כמובן שלא רק טעות דפוס יכולה להוביל למצב כזה, אלא אף צילום או הדפסה לא ברורים שאינם קריאים. אי בהירות התכנית תוביל גם היא בהכרח לטעויות חמורות אשר ישפיעו על המשך העבודה בשטח ויכולים להוביל לבעיות קשות בבנייה. בסטאר דיזיין מבינים את הצורך בתוכניות בנייה מושלמות ולשם השגת תוצאות איכותיות בעת צילום תכניות בנייה או הדפסתה, אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר בשוק.
אנו מעמידים לרשותכם מכונת פלוטר חדשה, המספקת שירותי סריקה, צילום, הדפסה בשחור -לבן וצבע וברמת דיוק גבוהה ביותר. פלוטר זה נותן מענה לבעלי מקצוע שונים – כל אלו הזקוקים לסריקת מסמכים גדולים, להדפסת מסמכים גדולים, להדפסת גרמושקה, הדפסת תכניות בנייה ואף צילום תכניות בנייה ברזולוציה המתאימה. הפלוטר מאפשר להדפיס תכניות באורך בלתי מוגבל ועל כן רמת הדיוק והגימור של התכניות לא נפגמת. כמו כן, המכשור מותאם לאספקה מהירה ולכן אנו יכולים לטפל במספר לקוחות רב מדי יום.

 

מדוע דווקא סטאר דיזיין?

סטאר דיזיין מרכזים עבורך את כל שירותי הדפוס תחת קורת גג אחת ובמקום נגיש לכל דורש. כמו כן, אנו מאמינים כי לא די בהחזקת טכנולוגיית הדפוס והסריקה הגבוהה ביותר, אלא יש לשמור על צלם אנוש בפני הלקוחות ולהעניק להם את מיטב השירות שאנו יכולים ונדרשים לה – כולל עמידה בלוחות זמנים, ושירות אדיב ואמין.
בין אם אתם נדרשים להדפסת תכניות בנייה או שירותי דפוס אחרים, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולקבל מענה במכון ההעתקות של סטאר דיזיין עוד היום.  

 
 
עיצוב אתרים    עיצוב אתרים                               כנסו